Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Ushio and ToraRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
SignRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0