Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Lovely RivalsRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5