Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Love HardRated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 1.5
FridaRated ★ 3.5