Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 0.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0