Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
PiratesRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.5