Titles you rated
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 0.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 2.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Beautiful MindRated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5