Series
Ratings
43
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5