Titles you rated
Yu-Gi-Oh!: Bonds Beyond TimeRated ★ 4.0
Blue Exorcist: The MovieRated ★ 4.0
Tennis ChumpsRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Bio-BrolyRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 4.0- Tom and Jerry: A Nutcracker TaleRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of LightRated ★ 3.0
Tom and Jerry: The Magic RingRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0- Nudlnude 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation II: LoversRated ★ 3.0
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 3.5
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 3.5
The Reef 2: High TideRated ★ 3.0
Bleach the Movie 2: The Diamond Dust RebellionRated ★ 4.0
Bleach the Movie: Hell VerseRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 4.0