Movies
Ratings
154 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
 The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5 The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5
 Someone SpecialRated ★ 4.0 Someone SpecialRated ★ 4.0
 The HolidayRated ★ 4.0 The HolidayRated ★ 4.0
 The Front LineRated ★ 3.5 The Front LineRated ★ 3.5
 Midnight in ParisRated ★ 4.5 Midnight in ParisRated ★ 4.5
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
 Rough CutRated ★ 3.5 Rough CutRated ★ 3.5
 Catch Me If You CanRated ★ 4.5 Catch Me If You CanRated ★ 4.5
 Begin AgainRated ★ 4.5 Begin AgainRated ★ 4.5
 Love ForecastRated ★ 3.0 Love ForecastRated ★ 3.0
 A LoveRated ★ 2.5 A LoveRated ★ 2.5
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 A Dirty CarnivalRated ★ 4.5 A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
 Lilo & StitchRated ★ 4.0 Lilo & StitchRated ★ 4.0
 American PieRated ★ 3.5 American PieRated ★ 3.5
 CommitmentRated ★ 2.5 CommitmentRated ★ 2.5
 Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5 Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
 Good Luck ChuckRated ★ 3.0 Good Luck ChuckRated ★ 3.0