Movies
Ratings
19
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0