Titles you rated
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Million Dollar SecretRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0- Black PeanRated ★ 3.5
The 19th Medical ChartRated ★ 3.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.0
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.0
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 2.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.0- Matsuko, Real SuruRated ★ 3.5
- Coji-Coji Season 2Rated ★ 4.0
- 신들린 연애Rated ★ 2.5