Movies
Ratings
542
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0