Series
Ratings
27
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Dark LegacyRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.5