Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Them Season 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0