Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0