Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Trap of YouthRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
The Greatest MarriageRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 1.0
IRISRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5