Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0