Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5