Movies
Ratings
32
InterstellarRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0