Titles you rated
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 3.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0- The Familiar of Zero FRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 3.0