Movies
Ratings
217
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
RangoRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
9Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0