Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0