Movies
Ratings
73
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 1.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0