Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 4.5