Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 1.0
Civil WarRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0