Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
Marry My Dead BodyRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Your Eyes TellRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
JulesRated ★ 2.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
MenRated ★ 0.5