Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Sahara-sensei to Toki-kunRated ★ 2.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5