Series
Ratings
21
IRISRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0