Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The TwitsRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Free!: The Final Stroke – Part 1Rated ★ 2.0
Free! – the Final Stroke – the second volumeRated ★ 2.5
Free!: Take Your MarksRated ★ 3.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 3.0
Final CutRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
FlowRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5