Titles you rated
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Betrothed to my Sister's ExRated ★ 2.0
Dragon Goes House-HuntingRated ★ 2.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 1.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 1.5
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 2.0
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 2.0
Link ClickRated ★ 3.0
Dungeon PeopleRated ★ 3.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
Introduction to MineralogyRated ★ 4.0
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 2.0
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 3.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon Season 2Rated ★ 3.0
The Water MagicianRated ★ 1.5
Food for the SoulRated ★ 2.0