Series
Ratings
110
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0