Movies
Ratings
399
The Wind RisesRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.0
The FanRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
Patriot GamesRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0