Series
Ratings
26
Generation KillRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0