Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 0.5
Man on FireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5