Series
Ratings
13
ShōgunRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0