Series
Ratings
44- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
The Legend of Hao LanRated ★ 5.0- Love SwingRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Secret History of Empress WuRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 1.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0