Movies
Ratings
689- The UglyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5