Movies
Ratings
484
HerbRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 1.5
Boiling PointRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 5.0
What Maisie KnewRated ★ 5.0
She's All ThatRated ★ 2.5
Mary ShelleyRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
Wedding DressRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5