Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Stake LandRated ★ 2.5
Land of the DeadRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0