Titles you rated
New TrialRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.0
Reign of FireRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5