Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0