Titles you rated
 Train to BusanRated ★ 3.5 Train to BusanRated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 4.5 The HandmaidenRated ★ 4.5
 The Da Vinci CodeRated ★ 3.0 The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
 TunnelRated ★ 4.0 TunnelRated ★ 4.0
 Midnight RunnersRated ★ 3.5 Midnight RunnersRated ★ 3.5
 SocialphobiaRated ★ 3.0 SocialphobiaRated ★ 3.0
 Memories of MurderRated ★ 4.5 Memories of MurderRated ★ 4.5
 VeteranRated ★ 3.0 VeteranRated ★ 3.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
 Total EclipseRated ★ 4.5 Total EclipseRated ★ 4.5
 Django UnchainedRated ★ 4.0 Django UnchainedRated ★ 4.0
 The FanRated ★ 4.5 The FanRated ★ 4.5
 IdentityRated ★ 4.5 IdentityRated ★ 4.5
 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
 Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0 Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
 R-PointRated ★ 5.0 R-PointRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 Bagdad CafeRated ★ 4.0 Bagdad CafeRated ★ 4.0
 Bread of HappinessRated ★ 4.5 Bread of HappinessRated ★ 4.5