Titles you rated
Pain and GloryRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 1.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
The MissionRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5