Series
Ratings
15
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.5