Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5