Series
Ratings
17
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5