Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0- 할머니는 일학년Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.5- Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 3.5
BattleRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0