Titles you rated
 Hidden LoveRated ★ 3.5 Hidden LoveRated ★ 3.5
 Not OthersRated ★ 3.5 Not OthersRated ★ 3.5
 Romantics AnonymousRated ★ 3.5 Romantics AnonymousRated ★ 3.5
 We Married as a Job!Rated ★ 4.0 We Married as a Job!Rated ★ 4.0
 BORDERRated ★ 2.5 BORDERRated ★ 2.5
 Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0 Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
 Boys Over FlowersRated ★ 1.5 Boys Over FlowersRated ★ 1.5
 Boys Over FlowersRated ★ 2.0 Boys Over FlowersRated ★ 2.0
 Producing NobutaRated ★ 4.0 Producing NobutaRated ★ 4.0
 Good DoctorRated ★ 2.5 Good DoctorRated ★ 2.5
 HIP - High Intellectual Potential Season 2Rated ★ 3.5 HIP - High Intellectual Potential Season 2Rated ★ 3.5
 Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5 Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
 HIP - High Intellectual Potential Season 1Rated ★ 4.0 HIP - High Intellectual Potential Season 1Rated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
 There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.0 There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.0
 Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0 Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
 Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0 Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
 SPEC: ShouRated ★ 3.5 SPEC: ShouRated ★ 3.5
 Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5 Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0