Series
Ratings
133
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 3.5
- Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 5.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.5
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0