Movies
Ratings
17
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0